_MZP7499

Testovačka se Zažij skialpy – Svatý Petr, Špindlerův Mlýn

Vyzkoušej si lyže black crows, vázání Fritschi, pásy Kohla, hole a sněžnice TSL a lavinovou výbavu od Ortovoxu a zjisti proč patří ke špičce v outdoorovém odvětví. Nejlepší zkušenost je získaná vlastním testováním. Otestuj to nejlepší z Evropy na jednom místě se Zažij skialpy ve Sv. Petru ve Špindlerově Mlýně.
Info:

Aktivita:
Skialpy

Úroveň dovedností:

Termíny:

Tento kurz nemá v současnosti vypsané žádné termíny.

Podrobné informace

POZOR! Kapacita této testovačky je omezená, čeká na vás 20 párů lyží a je potřeba se dopředu zaregistrovat pomocí odeslání emailu na info@zazijskialpy.cz a zaregistrovat se na webu ZDE.  


Zkušenost praví: "Kdo zkusil jízdu na "vranách" již nechtěl jiné!" Nejste si jistí, jakou řadu lyží nebo holí black crows pořídit? Které lyže budou nejvhodnější na vaše zimní dobrodružství? Vyzkoušejte a uvidíte! Skialpové modely black crows můžete ozkoušet v rámci testovačky se Zažij skialpy. Vázání od švýcarské firmy Fritschi a pásy od tyrolské Kohly jsou další ze střípků skládačky pro parádní den v horách.

Zkušený tým vám na místě nastaví vázání dle lyžáku, poradí, jak ho ovládat a jak zacházet s pásy. Potom autobusem společně popojedeme na místo, odkud vyrazíme na krátkou túru, u které se k lyžím i zbytku výbavy něco povíme.Přijďte se s námi potkat a ozkoušet ty nejlepší novinky přímo v terénu. Těšíme se na vás.

Místo konání