14-skupina-freeride

Testovačka se Snowboard Zezula – Buková hora

PROBĚHLO
Vyzkoušej si lyže black crows, vázání Fritschi, pásy Kohla, hole a sněžnice TSL a lavinovou výbavu od Ortovoxu a zjisti proč patří ke špičce v outdoorovém odvětví. Nejlepší zkušenost je získaná vlastním testováním. Otestuj to nejlepší z Evropy na jednom místě v rámci Bukovka festu.
Info:

Aktivita:

Úroveň dovedností:

Délka kurzu:
7 h

Termíny:

Tento kurz nemá v současnosti vypsané žádné termíny.

PODROBNÉ INFORMACE

Zkušenost praví: "Kdo zkusil jízdu na "vranách" již nechtěl jiné!" Jakou řadu lyží nebo holí black crows ale pořídit? Které budou nejvhodnější pro vaše zimní dobrodružství? Vyzkoušejte a uvidíte!


Vázání od švýcarské firmy Fritschi a pásy od tyrolské Kohly jsou další ze střípků skládačky pro parádní den v horách. Zkušený tým vám nastaví vázání dle vašich lyžáku. Poradí, jak vše ovládat a jak zacházet s pásy, aby byl váš zážitek co nejlepší. A vy zjistíte na vlastní pěst, proč patří ke špičce na trhu. V neposlední řadě si můžete osahat lavinovou výbavu od bavorského Ortovoxu.


Přijďte se s námi potkat a ozkoušet ty nejlepší novinky přímo v terénu na Bukovka Winter Festu spolu s námi a Snowboard Zezula.DETAILY AKCE

  • místo: Horský resort Buková hora
  • čas: 9:00 - 16:00
  • Je nutné mít vlastní lyžáky

 

MÍSTO KONÁNÍ

Horský resort Buková hora