DSC05166

Testovačka s M SPORT – Špindlerův Mlýn

PROBĚHLO
Vyzkoušej si lyže black crows, vázání Fritschi, pásy Kohla, hole a sněžnice TSL a lavinovou výbavu od Ortovoxu a zjisti proč patří ke špičce v outdoorovém odvětví. Nejlepší zkušenost je získaná vlastním testováním. Otestuj to nejlepší z Evropy na jednom místě v rámci testovačky M Sportu ve Špindlu. Testovačka probíhá ve čtvrtek, pátek a neděli od 9:00 do 16:00. Stánek najdeš u M Sport Špindlerův Mlýn.
Info:

Aktivita:

Úroveň dovedností:

Termíny:

Tento kurz nemá v současnosti vypsané žádné termíny.

PODROBNÉ INFORMACE

Testovačka probíhá ve čtvrtek, pátek a neděli od 9:00 do 16:00. Stánek najdeš u M Sport Špindlerův Mlýn.

Zkušenost praví: "Kdo zkusil jízdu na "vranách" již nechtěl jiné!"

 

Nejsi si jistý, jakou řadu lyží nebo holí black crows si máš pořídit? Které pro tebe budou nejvhodnější na tvá zimní dobrodružství? Vyzkoušej a uvidíš!


Vázání od švýcarské firmy Fritschi a pásy od tyrolské Kohly jsou další ze střípků skládačky pro parádní den v horách. Otestuj, jaké ti nejvíce sedí!

Zkušený tým ti nastaví vázání dle tvých lyžáku. Poradí, jak ho ovládat a jak zacházet s pásy. Můžeš taky otestovat sněžnice nebo hole od francouzské firmy TSL a zjisti na vlastní pěst proč patří ke špičce na trhu. V neposlední řadě bude k dispozici lavinová výbava od bavorského Ortovoxu.


Přijď se s námi potkat a ozkoušet ty nejlepší novinky přímo v terénu. 

 

Testovací akce bude probíhat ve dnech 2., 3. a 5. února (4. února je testovačka uzavřena, navštivte nás prosím v ostatní dny)

MÍSTO KONÁNÍ