_MZP8146

Testovačka modelů na sezónu 23/24 - ZRUŠENO – Chopok

Přijď s námi zakončit sezónu ochutnávkou toho, na co se můžeš těšit na příští zimu. Vyzkoušej si nejnovější modely lyží black crows, vázání Fritschi, pásů Kohla, holí a sněžnic TSL i lavinovou výbavu od Ortovoxu a zjisti proč patří ke špičce v outdoorovém odvětví. Nejlepší zkušenost je získaná vlastním testováním. A my ti poradíme, co ozkoušet a jak vybírat pro aktivity, které tě baví.
Info:

Aktivita:

Úroveň dovedností:

Termíny:

Tento kurz nemá v současnosti vypsané žádné termíny.

Testovací akce je zrušena - všechno vybavení však můžete vyzkoušet v rámci našich kurzů

Zkušenost praví: "Kdo zkusil jízdu na vranách již nechtěl jiné!" A že jich na Chopok přivezeme požehnaně. Přijď se proletět nebo projít na těch nejnovějších modelech pro příští sezónu. Ať víš, na co se můžeš těšit. A možná tápeš, do jaké výbavy a modelů investovat. Které pro tebe budou nejvhodnější na tvá zimní dobrodružství? Vyzkoušej a uvidíš!


Vázání od švýcarské firmy Fritschi a pásy od tyrolské Kohly jsou další ze střípků skládačky pro parádní den v horách. Otestuj, jaké ti nejvíce sedí!

Zkušený tým ti nastaví vázání dle tvých lyžáku. Poradí, jak ho ovládat a jak zacházet s pásy. Můžeš taky otestovat sněžnice nebo hole od francouzské firmy TSL a zjisti na vlastní pěst proč patří ke špičce na trhu. V neposlední řadě bude k dispozici lavinová výbava od bavorského Ortovoxu.


Přijď se s námi potkat a ozkoušet ty nejlepší novinky přímo v terénu. Těšíme se na tebe od 6. do 10. dubna na Kamenné chatě pod Chopkom.

MÍSTO KONÁNÍ